CD

Armastatud muinasjutud 1. osa CD

Armastatud muinasjuttude esimeselt plaadilt leiate sellised tuntud muinasjutud: LUMIVALGEKE, TUHKATRIINU, PUNAMÜTSIKE, OKASROOSIKE ja VÄIKE MERINEITSI
€9,00 €6,00

Arvo Pärt - "Lapsepõlve lood" CD

Plaadile „Lapsepõlve lood” on kogutud valik Arvo Pärdi lastelaule, mis on kirjutatud ajavahemikul 1956-1970, enamasti näidenditele ja multifilmidele. Neist suur osa on tänaseni vaid arhiiviriiulitel seisnud.
€14,00 €9,00

Eesti Heliloojad I CD

Eesti nüüdisklassika.

Loominguvabadusele on Eesti suurepärane koht. Keerukas kultuurisituatsioonis on palju muusikat tehtud ning esile on kerkinud rida tugevaid loomeisiksusi. Igaüks neist on lahendanud oma rahva kultuuri-identiteedi dilemma erinevalt ja omanäoliselt.

€10,00 €6,00

Eesti Heliloojad IV CD

Eesti Muusika Päevad 2002

Käesolev kogumik on koostatud 2002. aasta Mammutkontserdil kõlanud nooremate autorite teostest. Valik kajastab põlvkonna loomingulisi suundumusi ja on näide eesti heliloojate värviküllasest ja põnevast loomemaailmast.

€10,00 €6,00

Eesti Heliloojad V CD Hortus Musicus/ Tüür/Grigorjeva

Hortus Musicuse plaat ilmub sarja "Eesti heliloojad" viienda osana. CD-l kõlavad Galina Grigorjeva teosed “Valge prelüüd” ja "Kant" ning Erkki-Sven Tüüri "Psalmoodia", "Conversio" ja "Raerituaal". Lisaks Hortus Musicusele musitseerivad plaadil Läti Raadio koor, Tallinna Kammerorkester ja Eesti Filharmoonia Kammerkoor.

€10,00 €6,00

Eesti heliloojad VI CD

Klassikaraadio CD-de sarja "Eesti heliloojad" kuues osa eesti muusikast Risto Joost dirigeerimisel.

€10,00 €6,00