DVD

Buratino tegutseb jälle 1 DVD

Buratino ja tema sõbrad Pierrot, Malvina ning Artemon on teatri hämarast tagaruumist kolinud avarasse Lasnamäe korterisse. Kuid see ei tähenda, et põnevad seiklused neid sealt üles ei leiaks! Meie sõprade rahutu ja lustlik vaim meelitab neid üha uutesse ettevõtmistesse.

€9,00 €6,00

Eesti aja lood II DVD

Sellel DVD-l on saated järjekorranumbritega viiendast kaheksandani ning juttu tuleb Võidupühast, Tartu rahulepingust ja paljust muust tollesse perioodi puutuvast.

€6,00 €3,00

Eesti aja lood III DVD

Sellel DVD-l on saated järjekorranumbritega üheksandast kaheteistkümnendani ning juttu tuleb talude rajamisest, sekeldustest piiridel ning Eesti liitumisest Rahvaste Liiduga.

€6,00 €3,00

Eesti aja lood IV DVD

Sellel DVD-l on saated järjekorranumbriga neljateistkümnendast seitsmeteistkümnendani ja juttu tuleb majandusmuredest ja korrakaitsest.

€6,00 €3,00

Eesti aja lood IX osa

Eesti omariikluse esimene periood (1918-1940) kestis 22 aastat. Sellesse lühikesse ajavahemikku jäid Esimese maailmasõja lõpp ja Vabadussõda. Ometi jõuti Eesti riik luua ja valmis ehitada. Eesti aja lood on pilk meie riigi esimestele aastakümnetele. Autorid on ajakirjanik Mati Talvik ja režissöör Indrek Kangur.
€6,00 €3,00

Eesti aja lood V DVD

Selle DVD neljas saatesarja osas tuleb juttu meie riigi lipust, vapist ja kroonist, vähemusrahvustest, linnade ehitamisest ja esimesest majanduskriisist.

€6,00 €3,00