DVD

Alpimaja DVD

Poliitiline põnevusdraama räägib teemadest, mis on hetkel Eestis ja mujal vabas maailmas kõige teravamad – võimu võõrandumine rahvast ja avaliku arvamusega manipuleerimine.
€9,00

Buratino tegutseb jälle 1 DVD

Buratino ja tema sõbrad Pierrot, Malvina ning Artemon on teatri hämarast tagaruumist kolinud avarasse Lasnamäe korterisse. Kuid see ei tähenda, et põnevad seiklused neid sealt üles ei leiaks! Meie sõprade rahutu ja lustlik vaim meelitab neid üha uutesse ettevõtmistesse.

€9,00

Buratino tegutseb jälle 2 DVD

Buratinot ja tema sõpru Malvinat, Pierrot’d ja Artemoni pole uudishimulik ja ettevõtlik loomus sugugi maha jätnud ning põnevad kohtumised ja vaimustavad seiklused ootavad neid taas.

€9,00

Buratino tegutseb jälle 3 DVD

Buratino ja tema lustakate sõprade lood on nüüd jõudnud ka DVD-le.

€9,00

Eesti aja lood I DVD

Eesti omariikluse esimene periood (1918-1940) kestis 22 aastat. Sellesse lühikesse ajavahemikku jäid Esimese maailmasõja lõpp ja Vabadussõda. Ometi jõuti Eesti riik luua ja valmis ehitada. Eesti aja lood on pilk meie riigi esimestele aastakümnetele. Autorid on ajakirjanik Mati Talvik ja režissöör Indrek Kangur.

€6,00

Eesti aja lood II DVD

Sellel DVD-l on saated järjekorranumbritega viiendast kaheksandani ning juttu tuleb Võidupühast, Tartu rahulepingust ja paljust muust tollesse perioodi puutuvast.

€6,00