DVD

Eesti aja lood III DVD

Sellel DVD-l on saated järjekorranumbritega üheksandast kaheteistkümnendani ning juttu tuleb talude rajamisest, sekeldustest piiridel ning Eesti liitumisest Rahvaste Liiduga.

€6,00

Eesti aja lood IV DVD

Sellel DVD-l on saated järjekorranumbriga neljateistkümnendast seitsmeteistkümnendani ja juttu tuleb majandusmuredest ja korrakaitsest.

€6,00

Eesti aja lood IX osa

Eesti omariikluse esimene periood (1918-1940) kestis 22 aastat. Sellesse lühikesse ajavahemikku jäid Esimese maailmasõja lõpp ja Vabadussõda. Ometi jõuti Eesti riik luua ja valmis ehitada. Eesti aja lood on pilk meie riigi esimestele aastakümnetele. Autorid on ajakirjanik Mati Talvik ja režissöör Indrek Kangur.
€6,00

Eesti aja lood V DVD

Selle DVD neljas saatesarja osas tuleb juttu meie riigi lipust, vapist ja kroonist, vähemusrahvustest, linnade ehitamisest ja esimesest majanduskriisist.

€6,00

Eesti aja lood VI DVD

Selle DVD neljas saatesarja osas räägitakse vapside liikumisest, riigipöördest, uusasunduste loomisest ning ringhäälingust.

€6,00

Eesti aja lood VII DVD

Eesti aja lugude seitsmendas osas tuleb juttu iseseisvusaja alguses kujundama hakatud riiklikust metsamajandamisest ning metsanduse asjatundjate koolitamise süsteemist, laevaehitusest ning 1937. a. Pariisi maailmanäitusel mitmeid auhindu võitnud moodsast rahvakunstist.

€6,00