Filmid

Alpimaja DVD

Poliitiline põnevusdraama räägib teemadest, mis on hetkel Eestis ja mujal vabas maailmas kõige teravamad – võimu võõrandumine rahvast ja avaliku arvamusega manipuleerimine.
€9,00

Klass: elu pärast DVD

Mängufilmi "Klass" jätkavas seitsmeosalises telesarjas "Klass: elu pärast" jutustatakse seitse erinevat lugu inimestest, keda filmis aset leidnud tragöödia lähedalt puudutas. Sarja iga osa on eraldi jälgitav. Osad on valminud erinevate režissöride käe all. Igal osal on ka erinev peategelane.

€3,00

Mehed ei nuta DVD

Grupp mehi, kes kaebavad unetust, suunatakse katseravile uude sanatooriumi. Ootamatult selgub, et sanatoorium ja uus “unetusravi” osutuvad täiest teistsuguseks, kui nad oleks osanud oodata. Küsimus: kes lollitab keda ja kus on õige sanatoorium?

Sisaldab: telesaade "Sulev", 1996; biograafiad.

€9,00

Noor pensionär DVD

Ühel ilusal päeval peab noor ja täiesti elujõuline mees maha panema oma ameti balletiartistina ning otsima uut kohta elus. Saatus viib ta kokku üleannetu noore neiuga, kellele ema on juba ammu koduõpetajat otsinud. Algavad sündmusterohked seiklused.   

€9,00

Pimedad aknad DVD

Mängufilm

1968/2008

 “Inimene, kes sa õhtusel tunnil saabud rongiga või astud jalgsi, näed enda ees tuledes linna. Mõtle sellele!” - Lilli Promet

€3,00

Siin me oleme DVD

Muusikaline mängufilm Juhan Smuuli monoloogi "Suvitajad" ainetel.

Režissöör Sulev Nõmmiku ning stsenarist Enn Vetemaa ühistöö "Siin me oleme" kuulub Eesti komöödiafilmide tippu. Tänu suurepärasele näitlejaansamblile on "Siin me oleme" juba kolmandat aastakümmet üks populaarsemaid kultusfilme Eestis. Paljud filmist pärinevad naljad ja laulud on saanud vaatajate hulgas klassikaks.

€9,00