Filmid

Alpimaja DVD

Poliitiline põnevusdraama räägib teemadest, mis on hetkel Eestis ja mujal vabas maailmas kõige teravamad – võimu võõrandumine rahvast ja avaliku arvamusega manipuleerimine.
€9,00 €5,00

Kinnunen DVD

"Kinnunen" on komöödia Juha Kinnunenist ja pedagoog Õie Kannikesest, kes juhuse või saatuse tahtel teineteist õpetama hakkavad. Ühist keelt ei ole kerge leida. Sest üks on naine. Ja teine on mees.

€2,00

Klass: elu pärast DVD

Mängufilmi "Klass" jätkavas seitsmeosalises telesarjas "Klass: elu pärast" jutustatakse seitse erinevat lugu inimestest, keda filmis aset leidnud tragöödia lähedalt puudutas. Sarja iga osa on eraldi jälgitav. Osad on valminud erinevate režissöride käe all. Igal osal on ka erinev peategelane.

€3,00 €2,00

Libahundi needus DVD

Noor näitlejanna hakkab mängima "Libahundis" Tiinat. Kuid teatris kummitab, proovidel lasub needus, mänguverest saab päris veri.. Näitlejanna hakkab uurima kummituslugu, mis viib teda ajas tagasi vanade teatrilegendide ja intriigide juurde. Koomiline mõrvamüsteerium kulgeb läbi kolme erineva ajastu – aastad 1911, 1954 ja 2005 teatris "Vanemuine"
€2,00

Mehed ei nuta DVD

Grupp mehi, kes kaebavad unetust, suunatakse katseravile uude sanatooriumi. Ootamatult selgub, et sanatoorium ja uus “unetusravi” osutuvad täiest teistsuguseks, kui nad oleks osanud oodata. Küsimus: kes lollitab keda ja kus on õige sanatoorium?

Sisaldab: telesaade "Sulev", 1996; biograafiad.

€9,00

Noor pensionär DVD

Ühel ilusal päeval peab noor ja täiesti elujõuline mees maha panema oma ameti balletiartistina ning otsima uut kohta elus. Saatus viib ta kokku üleannetu noore neiuga, kellele ema on juba ammu koduõpetajat otsinud. Algavad sündmusterohked seiklused.   

€9,00