Klassika

Eesti Heliloojad I CD

Eesti nüüdisklassika.

Loominguvabadusele on Eesti suurepärane koht. Keerukas kultuurisituatsioonis on palju muusikat tehtud ning esile on kerkinud rida tugevaid loomeisiksusi. Igaüks neist on lahendanud oma rahva kultuuri-identiteedi dilemma erinevalt ja omanäoliselt.

€10,00

Eesti Heliloojad IV CD

Eesti Muusika Päevad 2002

Käesolev kogumik on koostatud 2002. aasta Mammutkontserdil kõlanud nooremate autorite teostest. Valik kajastab põlvkonna loomingulisi suundumusi ja on näide eesti heliloojate värviküllasest ja põnevast loomemaailmast.

€10,00

Eesti Heliloojad V CD Hortus Musicus/ Tüür/Grigorjeva

Hortus Musicuse plaat ilmub sarja "Eesti heliloojad" viienda osana. CD-l kõlavad Galina Grigorjeva teosed “Valge prelüüd” ja "Kant" ning Erkki-Sven Tüüri "Psalmoodia", "Conversio" ja "Raerituaal". Lisaks Hortus Musicusele musitseerivad plaadil Läti Raadio koor, Tallinna Kammerorkester ja Eesti Filharmoonia Kammerkoor.

€10,00

Eesti heliloojad VI CD

Klassikaraadio CD-de sarja "Eesti heliloojad" kuues osa eesti muusikast Risto Joost dirigeerimisel.

€10,00

Erilised hetked kontserdisaalis CD - Lepo Sumera, Eduard Tubin, Heino Eller ja Arvo Pärt

Eesti Raadio on aastakümneid salvestanud avalikke kontserte ja olnud eesti heliloojate ning eesti interpreetide loomingu tähtsaim talletaja ja hoidja. Meie heliarhiivis on olulised muusikasündmused läbi aegade. Käesolev album pakub väikese valiku neist rikkustest.

€10,00

Klassikaraadio tuleb külla! CD

"Klassikaraadio tuleb külla!" on koolikontsertide sari, mis viib kokku noored kuulajad ja noored muusikud. Aastail 2012-2014 toimus selles sarjas 50 kontserti Eestimaa linnades ja külades, suurtes ja väikestes koolides. Sarja kontsertidel esinenud noortele muusikutele oli "Klassikaraadio tuleb külla!" üks esimesi suuri kogemusi publikuga suhtlemisel. Albumi jaoks lindistades tegid nad ka oma esimesed stuudiosalvestused.
€10,00