Laulu- ja tantsupidu "Minu arm" 2019, USB pulk

Mälupulk sisaldab: Tantsupeo etendust; Rahvamuusikapeo kontserti; Laulupeo avakontserti: Õpetajale“ Laulupeo teise päeva kontserti; Laulu- ja tantsupeo teatmikku (avaneb ainult arvutites) Salvestiste kvaliteet: Full HD (1920x1080 pikslit)
Saadavus: Laos
€25,00

XXVII laulupeo ja XX tantsupeo juhtmõte on „Minu arm”. Need Lydia Koidula sõnad kõlasid juba esimesel laulupeol 1869. aastal. 150 aastat hiljem puudutavad need meid endiselt isiklikult, sest meie kõigi suhe isamaaga on eriline ja kordumatu.

„Mu isamaa on minu arm” on tõotus, millega juubelipeol üheskoos kinnitame – eesti keel kestab ja meel ei murdu, sest mina olen siin ja minu juured on sügaval.

Mu isamaa on minu arm, ei teda jäta ma!

Mälupulk sisaldab:

Tantsupeo 3. etendust 5.juulil. Idee autor ja pealavastaja Vaike Rajaste, muusikajuht Toonio Tamra, pealavastaja assistendid Ülle Fershel, Helena-Mariana Reimann ja Kadri Tiis. Režissöör Krista Luts.

Rahvamuusikapeo kontserti 5.juulil. Loominguline juht Juhan Uppin. Režisöör Rait Roland Veskemaa.


Laulupeo avakontserti: "Õpetajale“ 6.juulil. Kunstiline juht Peeter Perens, muusikajuht Siim Selis. Režissöör Ove Musting.


Laulupeo teise päeva kontserti 7 juulil. Kunstiline juht Peeter Perens, kunstilise juhi assistent Siim Selis. Režissöörid Ove Musting ja Rait Roland Veskemaa.

Salvestiste kvaliteet:
Full HD (1920x1080 pikslit)